Smart Terminal - Inteligentny pomiar temperatury

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Smart Terminal to system oparty na sztucznej inteligencji do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała. Technologia termowizyjna i analityka obrazu zapewniają szybką detekcję twarzy, weryfikację obecności maseczki i dokładny pomiar temperatury ciała. Urządzenie pozwala na integrację z innymi systemami kontroli dostępu jak bramki, drzwi czy tripody, dzięki czemu w przypadku braku weryfikacji dopuszczalnej temperatury ciała – automatycznie zostanie zablokowany dostęp do dalszych pomieszczeń. Dodatkowo system pozwala na sygnalizowanie wykrycia podwyższonej temperatury lub braku maski sygnałem dźwiękowym lub świetlnym.Pomiar odbywa się bezdotykowo na dystansie od 0.5m do 1.0m. Optymalny dystans pomiarowy wynosi 0.75m od terminala. Przeciętna szybkość pomiaru temperatury wynosi ok. 1 sekundy, maksymalny graniczny czas pomiaru nie przekracza 2 sekund. Smart Terminal charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru temperatury ciała wynoszącą ±0.3°C

Terminal może pracować w różnych trybach: 

  • Weryfikacja temperatury 
  • Weryfikacja maseczki 
  • Weryfikacja temperatury oraz maseczkiSmart Terminal jest w pełni bezobsługowy i szybki w instalacji. Jego główne atuty to:

  • Szybki, precyzyjny i bezdotykowy pomiar temperatury ciała
  • Informowanie o podwyższonej temperaturze z możliwością blokady dostępu
  • Natychmiastowe wykrycie braku maseczki na twarzy

Jest to idealne rozwiązanie dla budynków biurowych, hoteli, sklepów i marketów, szkół oraz ośrodków sportowych.

Jeśli masz jakieś pytania - napisz do nas!

Zobacz też

Zgodnie z regulacjami związanymi z pandemią COVID-19 sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne są zobowiązane do przestrzegania liczby klientów przebywających wewnątrz. Ręczne zliczanie klientów może przysparzać wielu kłopotów. Mamy rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w takich sytuacjach. System AIBOX to automat zliczający klientów i sterujący np. drzwiami lub sygnalizacją.

Żeby ochronić swoją rodzinę i dobytek, decydujemy się na system alarmowy, który skutecznie powstrzymuje zapędy złodziei. Jeśli jednak chcemy czuć się w pełni bezpiecznie, powinniśmy pomyśleć o dodatkowych czujkach specjalnych, które będą zapobiegały takim zagrożeniom jak pożar, zaczadzenie czy zalanie.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1