Smart Terminal - Inteligentny pomiar temperatury

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Smart Terminal to system oparty na sztucznej inteligencji do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała. Technologia termowizyjna i analityka obrazu zapewniają szybką detekcję twarzy, weryfikację obecności maseczki i dokładny pomiar temperatury ciała. Urządzenie pozwala na integrację z innymi systemami kontroli dostępu jak bramki, drzwi czy tripody, dzięki czemu w przypadku braku weryfikacji dopuszczalnej temperatury ciała – automatycznie zostanie zablokowany dostęp do dalszych pomieszczeń. Dodatkowo system pozwala na sygnalizowanie wykrycia podwyższonej temperatury lub braku maski sygnałem dźwiękowym lub świetlnym.Pomiar odbywa się bezdotykowo na dystansie od 0.5m do 1.0m. Optymalny dystans pomiarowy wynosi 0.75m od terminala. Przeciętna szybkość pomiaru temperatury wynosi ok. 1 sekundy, maksymalny graniczny czas pomiaru nie przekracza 2 sekund. Smart Terminal charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru temperatury ciała wynoszącą ±0.3°C

Terminal może pracować w różnych trybach: 

  • Weryfikacja temperatury 
  • Weryfikacja maseczki 
  • Weryfikacja temperatury oraz maseczkiSmart Terminal jest w pełni bezobsługowy i szybki w instalacji. Jego główne atuty to:

  • Szybki, precyzyjny i bezdotykowy pomiar temperatury ciała
  • Informowanie o podwyższonej temperaturze z możliwością blokady dostępu
  • Natychmiastowe wykrycie braku maseczki na twarzy

Jest to idealne rozwiązanie dla budynków biurowych, hoteli, sklepów i marketów, szkół oraz ośrodków sportowych.


Jeśli masz jakieś pytania - napisz do nas!

Zobacz też

Żeby skutecznie zabezpieczyć dobytek firmowy, należy zainwestować w sprawdzony alarm antywłamaniowy, czyli taki, które cechuje się wysoką niezawodnością. Jaki wybrać, aby rzeczywiście zapewniał ochronę przed włamywaczami? Co musisz wiedzieć na ten temat?

Zgodnie z regulacjami związanymi z pandemią COVID-19 sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne są zobowiązane do przestrzegania liczby klientów przebywających wewnątrz. Ręczne zliczanie klientów może przysparzać wielu kłopotów. Mamy rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w takich sytuacjach. System AIBOX to automat zliczający klientów i sterujący np. drzwiami lub sygnalizacją.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1