Smart Terminal - Inteligentny pomiar temperatury

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Smart Terminal to system oparty na sztucznej inteligencji do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała. Technologia termowizyjna i analityka obrazu zapewniają szybką detekcję twarzy, weryfikację obecności maseczki i dokładny pomiar temperatury ciała. Urządzenie pozwala na integrację z innymi systemami kontroli dostępu jak bramki, drzwi czy tripody, dzięki czemu w przypadku braku weryfikacji dopuszczalnej temperatury ciała – automatycznie zostanie zablokowany dostęp do dalszych pomieszczeń. Dodatkowo system pozwala na sygnalizowanie wykrycia podwyższonej temperatury lub braku maski sygnałem dźwiękowym lub świetlnym.Pomiar odbywa się bezdotykowo na dystansie od 0.5m do 1.0m. Optymalny dystans pomiarowy wynosi 0.75m od terminala. Przeciętna szybkość pomiaru temperatury wynosi ok. 1 sekundy, maksymalny graniczny czas pomiaru nie przekracza 2 sekund. Smart Terminal charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru temperatury ciała wynoszącą ±0.3°C

Terminal może pracować w różnych trybach: 

  • Weryfikacja temperatury 
  • Weryfikacja maseczki 
  • Weryfikacja temperatury oraz maseczkiSmart Terminal jest w pełni bezobsługowy i szybki w instalacji. Jego główne atuty to:

  • Szybki, precyzyjny i bezdotykowy pomiar temperatury ciała
  • Informowanie o podwyższonej temperaturze z możliwością blokady dostępu
  • Natychmiastowe wykrycie braku maseczki na twarzy

Jest to idealne rozwiązanie dla budynków biurowych, hoteli, sklepów i marketów, szkół oraz ośrodków sportowych.


Jeśli masz jakieś pytania - napisz do nas!

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1