Ochrona domu przed włamaniem

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Policyjne statystyki pokazują, że złodzieje najczęściej działają pod osłoną nocy, wtedy kiedy domownicy śpią. Ten sposób działania włamywaczy określa się metodą „na śpiocha”. Sprawcy włamują się do domów najczęściej po wyważeniu lub nawierceniu okien i drzwi balkonowych. Niestety w okresie letnim, ze względu na wysokie temperatury wiele osób ułatwia włamywaczom zadanie pozostawiając uchylone okna. Przestępcy działają najczęściej między godziną 2 a 5 w nocy, wtedy kiedy mieszkańcy mają najmocniejszy sen.

Utrudnij działanie włamywaczowi
Przede wszystkim nie zapominaj o zamykaniu drzwi, okien i wejść balkonowych. Pamiętaj każde dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe certyfikowane zamki, alarm, rolety antywłamaniowe w znacznym stopniu podniesie poziom Twojego bezpieczeństwa. Zainstaluj system alarmowy – dopasowany i zaprojektowany indywidualnie na potrzeby Twojego domu lub mieszkania. Nie wybieraj „gotowych” zestawów ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie zabezpieczą one w pełni Twojego dobytku.

Skuteczny system alarmowy
W Juwentus zaprojektujemy dla Ciebie system alarmowy tak, aby każde newralgiczne pomieszczenie było ochraniane w skuteczny sposób. Wykorzystujemy tylko sprawdzone urządzenia światowych producentów dlatego będziesz miał pewność, że system zadziała zawsze kiedy będzie taka potrzeba. Jeżeli masz już zainstalowany system alarmowy – korzystaj z niego. Załączaj go zawsze, nawet kiedy wychodzisz „tylko na 15 minut”. Włamywacze działają bardzo sprawnie i mogą wykorzystać nawet krótką chwilę na kradzież cennych przedmiotów. System alarmowy w Twoim domu możemy podzielić na kilka stref, dzięki temu będziesz mógł go załączyć również na noc, w strefach w których potencjalnie nie będziesz się przemieszczał. W ten sposób Twój dom będzie aktywnie chroniony również w nocy. Obsługa systemu alarmowego przez firmę ochroniarską to oprócz powiadomień o alarmach również interwencje alarmowe oraz zgłoszenia na telefon – możesz wezwać nasz patrol zawsze kiedy poczujesz, że Tobie lub domownikom grozi niebezpieczeństwo.

Alarm domowy to nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem. Dzięki specjalistycznym czujkom system zaalarmuje Cię o zagrożeniu pożarem czy zalaniem. W domach z kotłownią lub piecem gazowym rekomendujemy zainstalowanie dodatkowo czujnika czadu. Z kolei dla seniorów proponujemy wykorzystanie alarmu medycznego w postaci breloka – do wezwania pomocy w przypadku nagłego pogorszenia samopoczucia.

Systemy alarmowe Juwentus nie tylko skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem, ale stanowią dodatkową ochronę dla wszystkich domowników. 

Zobacz też

Monitoring wizyjny z analityką obrazu zapewnia obserwację kluczowych obszarów w czasie rzeczywistym, co ma szczególne znaczenie w ochronie dużych obiektów. Ze względu na znaczną powierzchnię, niezastąpiony będzie system monitorujący, który z pomocą inteligentnego systemu rozpoznawania zdarzeń alarmowych, automatycznie wywoła sygnał alarmowy.

Na polskim rynku fotowoltaiki pojawia się coraz więcej dużych inwestorów. Pozyskiwanie energii z promieni słonecznych to zdecydowanie technologia, która ma przed sobą ogromną przyszłość. Jednak tą jak, każdą inną inwestycję należy odpowiednio zabezpieczyć.

Wideo monitoring posesji jest w dzisiejszych czasach bardzo popularnym rozwiązaniem. Współczesne systemy monitoringu stają się coraz bardziej zaawansowane, a przy tym bardziej dostępne. Rozwiązania które kilka lat temu uchodziły za zbyt drogie dla użytku domowego, dziś z powodzeniem są projektowane i wdrażane.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1