Ochrona domu przed włamaniem

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Policyjne statystyki pokazują, że złodzieje najczęściej działają pod osłoną nocy, wtedy kiedy domownicy śpią. Ten sposób działania włamywaczy określa się metodą „na śpiocha”. Sprawcy włamują się do domów najczęściej po wyważeniu lub nawierceniu okien i drzwi balkonowych. Niestety w okresie letnim, ze względu na wysokie temperatury wiele osób ułatwia włamywaczom zadanie pozostawiając uchylone okna. Przestępcy działają najczęściej między godziną 2 a 5 w nocy, wtedy kiedy mieszkańcy mają najmocniejszy sen.

Utrudnij działanie włamywaczowi
Przede wszystkim nie zapominaj o zamykaniu drzwi, okien i wejść balkonowych. Pamiętaj każde dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe certyfikowane zamki, alarm, rolety antywłamaniowe w znacznym stopniu podniesie poziom Twojego bezpieczeństwa. Zainstaluj system alarmowy – dopasowany i zaprojektowany indywidualnie na potrzeby Twojego domu lub mieszkania. Nie wybieraj „gotowych” zestawów ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie zabezpieczą one w pełni Twojego dobytku.

Skuteczny system alarmowy
W Juwentus zaprojektujemy dla Ciebie system alarmowy tak, aby każde newralgiczne pomieszczenie było ochraniane w skuteczny sposób. Wykorzystujemy tylko sprawdzone urządzenia światowych producentów dlatego będziesz miał pewność, że system zadziała zawsze kiedy będzie taka potrzeba. Jeżeli masz już zainstalowany system alarmowy – korzystaj z niego. Załączaj go zawsze, nawet kiedy wychodzisz „tylko na 15 minut”. Włamywacze działają bardzo sprawnie i mogą wykorzystać nawet krótką chwilę na kradzież cennych przedmiotów. System alarmowy w Twoim domu możemy podzielić na kilka stref, dzięki temu będziesz mógł go załączyć również na noc, w strefach w których potencjalnie nie będziesz się przemieszczał. W ten sposób Twój dom będzie aktywnie chroniony również w nocy. Obsługa systemu alarmowego przez firmę ochroniarską to oprócz powiadomień o alarmach również interwencje alarmowe oraz zgłoszenia na telefon – możesz wezwać nasz patrol zawsze kiedy poczujesz, że Tobie lub domownikom grozi niebezpieczeństwo.

Alarm domowy to nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem. Dzięki specjalistycznym czujkom system zaalarmuje Cię o zagrożeniu pożarem czy zalaniem. W domach z kotłownią lub piecem gazowym rekomendujemy zainstalowanie dodatkowo czujnika czadu. Z kolei dla seniorów proponujemy wykorzystanie alarmu medycznego w postaci breloka – do wezwania pomocy w przypadku nagłego pogorszenia samopoczucia.

Systemy alarmowe Juwentus nie tylko skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem, ale stanowią dodatkową ochronę dla wszystkich domowników. 

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1