Złoty Laur Klienta 2021 dla Juwentus

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny
otrzymaliśmy Złoty Laur Klienta. Jest to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej
liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku
przeprowadzanego od 17. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz
usług.

Na przestrzeni lat Laur Klienta stał się
potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek na wymagającym rynku, a tym
samym formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych. Cieszymy się, że nasza
dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług została doceniona i tym samym
dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Juwentus. Z pewnością nie spoczniemy na kolejnych wyróżnieniach i
nadal będziemy rozwijać się tak, aby nasze systemy alarmowe, usługi ochrony
fizycznej oraz systemy monitoringu GPS i monitoringu wideo spełniały
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz też

Niektóre osoby mogą uważać, że sprzątanie to prosta czynność, a znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi porządkowe nie jest niczym trudnym. Łatwo jest jednak przekonać się o niezgodności z prawdą tego twierdzenia. Na rynku działa obecnie bowiem wiele firm sprzątających, a świadczony przez nie zakres i poziom usług znacznie się od siebie różni. Osoby, którym zależy na najwyższych standardach porządku, muszą więc poświęcić dużo uwagi, aby znaleźć specjalistów, którym można zaufać. Będzie to jednak znacznie łatwiejsze, kiedy dowiemy się, jakimi cechami wyróżnia się profesjonalna firma sprzątająca.

Monitoring wizyjny to rozwiązanie, na które często decydują się firmy chcące zadbać o wysokie standardy bezpieczeństwa. Decyzja o wyborze konkretnego systemu często nie jest jednak poprzedzona odpowiednim przygotowaniem. Nie wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że nowoczesne technologie zapewniają nie tylko ochronę obiektu, ale także automatyzację i usprawnienie wielu zadań. By móc podjąć właściwą decyzję, warto więc przyjrzeć się temu, jakie korzyści da firmie nowoczesny system monitoringu wizyjnego.

Juwentus GPS w swojej aplikacji do monitorowania pojazdów zapewnia profesjonalne mapy Google Maps (wer. Profesional) oraz HERE Maps (nowość) jako odpłatną opcję dla użytkowników systemu GPS24. Dzięki tej funkcji w naszym systemie wyróżniamy się na tle innych dając naszym użytkownikom możliwość korzystania z obu map oraz ich przełączania w dowolnym momencie. Każdy z dostawców map, zarówno Google Maps jak i mapy Here, ma swoje mocne strony. Wykorzystując ich połączenie przy planowaniu, daje najlepsze rezultaty oraz możliwość najbardziej efektywnego wyznaczania przejazdów.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1