Laur Klienta 2022 w kategorii ochrona osób i mieni

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej. Dzięki wielkiemu zaufaniu ze strony klientów firma może stale rozszerzać i udoskonalać swoją ofertę gwarantując bezpieczeństwo już nie tylko dużym firmom, ale również małym przedsiębiorstwom, jak i rodzinom. 

Laur Klienta to szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ Juwentus od początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do zadowolenia swoich klientów. To właśnie poczucie ich bezpieczeństwa oraz możliwość wdrażania licznych systemów i rozwiązań jest motorem napędowym dla firm w tej branży. Jest to więc szczególnie ważna nagroda dla wszystkich pracowników oraz osób dokładających swoją cegiełkę do budowania jakości, solidności oraz zaufania klientów. „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia” nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla firmy Juwentus, jednak nie umniejsza to jego ważności. Radość z otrzymania takiego wyróżnienia zawsze jest ogromna i za każdym razem motywuje cały zespół do dalszej pracy.
Przypomnijmy, że Juwentus to nie tylko ochrona fizyczna, ale także wiele dodatkowych usług jak: monitoring GPS, nowoczesne systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, monitoring dla domu lub firmy oraz szereg innych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo osób, a także mienia.

Cały zespół firmy Juwentus serdecznie dziękuję swoim klientom za docenienie ich starań, ogromne zaufanie i chęć współpracy oraz za wspaniałą nagrodę w postaci Lauru Klienta 2022. Z tego miejsca zachęcamy Państwa również do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1