Laur Klienta 2022 w kategorii ochrona osób i mieni

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej. Dzięki wielkiemu zaufaniu ze strony klientów firma może stale rozszerzać i udoskonalać swoją ofertę gwarantując bezpieczeństwo już nie tylko dużym firmom, ale również małym przedsiębiorstwom, jak i rodzinom. 

Laur Klienta to szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ Juwentus od początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do zadowolenia swoich klientów. To właśnie poczucie ich bezpieczeństwa oraz możliwość wdrażania licznych systemów i rozwiązań jest motorem napędowym dla firm w tej branży. Jest to więc szczególnie ważna nagroda dla wszystkich pracowników oraz osób dokładających swoją cegiełkę do budowania jakości, solidności oraz zaufania klientów. „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia” nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla firmy Juwentus, jednak nie umniejsza to jego ważności. Radość z otrzymania takiego wyróżnienia zawsze jest ogromna i za każdym razem motywuje cały zespół do dalszej pracy.
Przypomnijmy, że Juwentus to nie tylko ochrona fizyczna, ale także wiele dodatkowych usług jak: monitoring GPS, nowoczesne systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, monitoring dla domu lub firmy oraz szereg innych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo osób, a także mienia.

Cały zespół firmy Juwentus serdecznie dziękuję swoim klientom za docenienie ich starań, ogromne zaufanie i chęć współpracy oraz za wspaniałą nagrodę w postaci Lauru Klienta 2022. Z tego miejsca zachęcamy Państwa również do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Wśród systemów zabezpieczeń monitoring wizyjny niewątpliwie jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Kamery nadzorujące przestrzeń i rejestrujące zdarzenia gwarantują wyższe poczucie bezpieczeństwa, pod warunkiem profesjonalne realizacji usługi. Na czym polega monitoring wizyjny? O czym trzeba pamiętać, korzystając z tego rozwiązania i jakie usługi dodatkowe mogą być przydatne?

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1