Laur Klienta 2022 w kategorii ochrona osób i mieni

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej. Dzięki wielkiemu zaufaniu ze strony klientów firma może stale rozszerzać i udoskonalać swoją ofertę gwarantując bezpieczeństwo już nie tylko dużym firmom, ale również małym przedsiębiorstwom, jak i rodzinom. 

Laur Klienta to szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ Juwentus od początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do zadowolenia swoich klientów. To właśnie poczucie ich bezpieczeństwa oraz możliwość wdrażania licznych systemów i rozwiązań jest motorem napędowym dla firm w tej branży. Jest to więc szczególnie ważna nagroda dla wszystkich pracowników oraz osób dokładających swoją cegiełkę do budowania jakości, solidności oraz zaufania klientów. „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia” nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla firmy Juwentus, jednak nie umniejsza to jego ważności. Radość z otrzymania takiego wyróżnienia zawsze jest ogromna i za każdym razem motywuje cały zespół do dalszej pracy.
Przypomnijmy, że Juwentus to nie tylko ochrona fizyczna, ale także wiele dodatkowych usług jak: monitoring GPS, nowoczesne systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, monitoring dla domu lub firmy oraz szereg innych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo osób, a także mienia.

Cały zespół firmy Juwentus serdecznie dziękuję swoim klientom za docenienie ich starań, ogromne zaufanie i chęć współpracy oraz za wspaniałą nagrodę w postaci Lauru Klienta 2022. Z tego miejsca zachęcamy Państwa również do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1