Laur Klienta 2022 w kategorii ochrona osób i mieni

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej. Dzięki wielkiemu zaufaniu ze strony klientów firma może stale rozszerzać i udoskonalać swoją ofertę gwarantując bezpieczeństwo już nie tylko dużym firmom, ale również małym przedsiębiorstwom, jak i rodzinom. 

Laur Klienta to szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ Juwentus od początku swojej działalności przykłada ogromną wagę do zadowolenia swoich klientów. To właśnie poczucie ich bezpieczeństwa oraz możliwość wdrażania licznych systemów i rozwiązań jest motorem napędowym dla firm w tej branży. Jest to więc szczególnie ważna nagroda dla wszystkich pracowników oraz osób dokładających swoją cegiełkę do budowania jakości, solidności oraz zaufania klientów. „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia” nie jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla firmy Juwentus, jednak nie umniejsza to jego ważności. Radość z otrzymania takiego wyróżnienia zawsze jest ogromna i za każdym razem motywuje cały zespół do dalszej pracy.
Przypomnijmy, że Juwentus to nie tylko ochrona fizyczna, ale także wiele dodatkowych usług jak: monitoring GPS, nowoczesne systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, monitoring dla domu lub firmy oraz szereg innych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo osób, a także mienia.

Cały zespół firmy Juwentus serdecznie dziękuję swoim klientom za docenienie ich starań, ogromne zaufanie i chęć współpracy oraz za wspaniałą nagrodę w postaci Lauru Klienta 2022. Z tego miejsca zachęcamy Państwa również do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1