Jak ochronić auto - cyfrowy immobilizer

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Moduł SEO CANblu jest cyfrowym immobilizerem działającym w oparciu o magistralę CAN. Jest to innowacyjne rozwiązanie opracowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony samochodu przed kradzieżą. Immobilizer blokuje w sposób cyfrowy odjazd pojazdu nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje go (na tzw. „walizkę”).  Co najważniejsze - immobilizer nie może być ominięty elektronicznie. Dodatkowo korzystając z systemu Juwentus GPS, będziesz mógł włączyć niezależną blokadę z poziomu aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?
 • Dodatkowa blokada w aplikacji Juwentus
 • Autoryzacja smartfonem, brelokiem IP lub PINem
 • Szybki, bezinwazyjny montaż
 • Brak utraty gwarancji na auto
 • Niewielkie rozmiary, uniemożliwiające lokalizację
 • Polska homologacja E20
Szybka i bezinwazyjna instalacja jest całkowicie bezpieczna dla samochodu. Nie musisz mieć obaw o utratę gwarancji na swoje auto.
W odróżnieniu do klasycznych immobilizerów instalacja SEO CANblu nie wymaga rozcinania żadnych obwodów elektrycznych w samochodzie. Dzięki temu nie występują błędy systemu, auto nie traci gwarancji, a złodziej ma bardzo utrudnione zadanie ze złamaniem zabezpieczenia. Aby obejść blokadę cyfrowego immobilizera należy fizycznie znaleźć moduł, co przy jego niewielkich rozmiarach i presji czasu jest niezwykle trudne o ile niemożliwe. 

Jak działa autoryzacja i blokada pojazdu
Autoryzacja immobilisera odbywa sie automatycznie za pośrednictwem Bluetooth w breloku ID lub twojego smartfona. Odblokowanie systemu możemy wykonać za pomocą kodu PIN, który jest kombinacją przycisków fabrycznych auta. Jeżeli immobilizer nie został rozbrojony, to w zależności od modelu auta, immobilizer może zablokować auto poprzez: blokowanie rozruchu, odjazdu, zapłonu lub gaszenie silnika.

W pakiecie z usługą monitoringu GPS zyskujesz kompleksową ochronę  swojego samochodu.
Dzięki integracji Immobilisera CanBlu z systemem JuwentusGPS będziesz mógł sterować dodatkową blokadą auta z poziomu smartfona. 
Monitoring GPS i czujnik 3D zabezpieczą samochód dodatkowo przed próbą odholowania, a wsparcie naszych Patroli Interwencyjnych przyda się, kiedy skradziony pojazd trzeba będzie odzyskać. 

Wybierając Juwentus GPS, wybierasz Kompleksową Ochronę swojego pojazdu
 • Autoryzacja kierowcy
 • Skuteczna blokada silnika
 • Monitoring GPS Online
 • Interwencje alarmowe
 • Czujnik 3D
Nasz system zbudowany jest w taki sposób, że z powodzeniem mogą z niego korzystać zarówno klienci biznesowi i indywidualni. Chronimy i monitorujemy motocykle i samochody osobowe, auta dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane, łodzie, rowery, kontenery oraz ludzi. Dzięki zaawansowanej analityce i systemom raportowania, użytkownik aplikacji dostaję narzędzie wspierające efektywne wykorzystanie zasobów firmowych. Tym samym ma realne możliwości obniżenia kosztów eksploatacyjnych zarządzanej floty pojazdów.

Zobacz też

Widok zdewastowanej czy chociażby nawet uchylonej bramy garażowej, która na 100% powinna być zamknięta, przywołują na myśl najgorsze scenariusze. Włamanie i kradzież cennego auta, rowerów czy narzędzi to nie tylko olbrzymie straty materialne, ale przede wszystkim ogromny stres i totalne zaburzenie poczucia własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym inwestycja w alarm do garażu to Twoja najlepsza decyzja! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najskuteczniejszego systemu alarmowego do garażu.

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach, a branża transportowa nie jest wyjątkiem. Jednym z najnowszych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród firm transportowych, jest elektroniczny system opłat drogowych, znany jako e-TOLL, połączony z monitoringiem GPS. Jako lider w dziedzinie usług dla floty transportowej, oferujemy szeroki zakres usług związanych z e-TOLL, aby pomóc firmom w zarządzaniu flotą i optymalizacji kosztów operacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się temu, o czym musisz wiedzieć na temat e-TOLL dla firm transportowych.

Z radością informujemy, iż marka Juwentus otrzymała nagrodę Medal Europejski za usługę "Monitoring wizyjny i zdalna wideo-weryfikacja alarmów połączona z ochroną doraźną". Business Centre Club po raz trzydziesty czwarty przyznało Medale Europejskie. Powyższa nagroda honoruje firmy, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy europejskie. Jest to wyróżnienie za ciężką pracę, poświęcenie i nieustępliwość, ale przede wszystkim docenia się tu przedsiębiorczość.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1