Jak ochronić auto - cyfrowy immobilizer

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Moduł SEO CANblu jest cyfrowym immobilizerem działającym w oparciu o magistralę CAN. Jest to innowacyjne rozwiązanie opracowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony samochodu przed kradzieżą. Immobilizer blokuje w sposób cyfrowy odjazd pojazdu nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje go (na tzw. „walizkę”).  Co najważniejsze - immobilizer nie może być ominięty elektronicznie. Dodatkowo korzystając z systemu Juwentus GPS, będziesz mógł włączyć niezależną blokadę z poziomu aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?
 • Dodatkowa blokada w aplikacji Juwentus
 • Autoryzacja smartfonem, brelokiem IP lub PINem
 • Szybki, bezinwazyjny montaż
 • Brak utraty gwarancji na auto
 • Niewielkie rozmiary, uniemożliwiające lokalizację
 • Polska homologacja E20
Szybka i bezinwazyjna instalacja jest całkowicie bezpieczna dla samochodu. Nie musisz mieć obaw o utratę gwarancji na swoje auto.
W odróżnieniu do klasycznych immobilizerów instalacja SEO CANblu nie wymaga rozcinania żadnych obwodów elektrycznych w samochodzie. Dzięki temu nie występują błędy systemu, auto nie traci gwarancji, a złodziej ma bardzo utrudnione zadanie ze złamaniem zabezpieczenia. Aby obejść blokadę cyfrowego immobilizera należy fizycznie znaleźć moduł, co przy jego niewielkich rozmiarach i presji czasu jest niezwykle trudne o ile niemożliwe. 

Jak działa autoryzacja i blokada pojazdu
Autoryzacja immobilisera odbywa sie automatycznie za pośrednictwem Bluetooth w breloku ID lub twojego smartfona. Odblokowanie systemu możemy wykonać za pomocą kodu PIN, który jest kombinacją przycisków fabrycznych auta. Jeżeli immobilizer nie został rozbrojony, to w zależności od modelu auta, immobilizer może zablokować auto poprzez: blokowanie rozruchu, odjazdu, zapłonu lub gaszenie silnika.

W pakiecie z usługą monitoringu GPS zyskujesz kompleksową ochronę  swojego samochodu.
Dzięki integracji Immobilisera CanBlu z systemem JuwentusGPS będziesz mógł sterować dodatkową blokadą auta z poziomu smartfona. 
Monitoring GPS i czujnik 3D zabezpieczą samochód dodatkowo przed próbą odholowania, a wsparcie naszych Patroli Interwencyjnych przyda się, kiedy skradziony pojazd trzeba będzie odzyskać. 

Wybierając Juwentus GPS, wybierasz Kompleksową Ochronę swojego pojazdu
 • Autoryzacja kierowcy
 • Skuteczna blokada silnika
 • Monitoring GPS Online
 • Interwencje alarmowe
 • Czujnik 3D
Nasz system zbudowany jest w taki sposób, że z powodzeniem mogą z niego korzystać zarówno klienci biznesowi i indywidualni. Chronimy i monitorujemy motocykle i samochody osobowe, auta dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane, łodzie, rowery, kontenery oraz ludzi. Dzięki zaawansowanej analityce i systemom raportowania, użytkownik aplikacji dostaję narzędzie wspierające efektywne wykorzystanie zasobów firmowych. Tym samym ma realne możliwości obniżenia kosztów eksploatacyjnych zarządzanej floty pojazdów.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1