Jak ochronić auto - cyfrowy immobilizer

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Moduł SEO CANblu jest cyfrowym immobilizerem działającym w oparciu o magistralę CAN. Jest to innowacyjne rozwiązanie opracowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony samochodu przed kradzieżą. Immobilizer blokuje w sposób cyfrowy odjazd pojazdu nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje go (na tzw. „walizkę”).  Co najważniejsze - immobilizer nie może być ominięty elektronicznie. Dodatkowo korzystając z systemu Juwentus GPS, będziesz mógł włączyć niezależną blokadę z poziomu aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?
 • Dodatkowa blokada w aplikacji Juwentus
 • Autoryzacja smartfonem, brelokiem IP lub PINem
 • Szybki, bezinwazyjny montaż
 • Brak utraty gwarancji na auto
 • Niewielkie rozmiary, uniemożliwiające lokalizację
 • Polska homologacja E20
Szybka i bezinwazyjna instalacja jest całkowicie bezpieczna dla samochodu. Nie musisz mieć obaw o utratę gwarancji na swoje auto.
W odróżnieniu do klasycznych immobilizerów instalacja SEO CANblu nie wymaga rozcinania żadnych obwodów elektrycznych w samochodzie. Dzięki temu nie występują błędy systemu, auto nie traci gwarancji, a złodziej ma bardzo utrudnione zadanie ze złamaniem zabezpieczenia. Aby obejść blokadę cyfrowego immobilizera należy fizycznie znaleźć moduł, co przy jego niewielkich rozmiarach i presji czasu jest niezwykle trudne o ile niemożliwe. 

Jak działa autoryzacja i blokada pojazdu
Autoryzacja immobilisera odbywa sie automatycznie za pośrednictwem Bluetooth w breloku ID lub twojego smartfona. Odblokowanie systemu możemy wykonać za pomocą kodu PIN, który jest kombinacją przycisków fabrycznych auta. Jeżeli immobilizer nie został rozbrojony, to w zależności od modelu auta, immobilizer może zablokować auto poprzez: blokowanie rozruchu, odjazdu, zapłonu lub gaszenie silnika.

W pakiecie z usługą monitoringu GPS zyskujesz kompleksową ochronę  swojego samochodu.
Dzięki integracji Immobilisera CanBlu z systemem JuwentusGPS będziesz mógł sterować dodatkową blokadą auta z poziomu smartfona. 
Monitoring GPS i czujnik 3D zabezpieczą samochód dodatkowo przed próbą odholowania, a wsparcie naszych Patroli Interwencyjnych przyda się, kiedy skradziony pojazd trzeba będzie odzyskać. 

Wybierając Juwentus GPS, wybierasz Kompleksową Ochronę swojego pojazdu
 • Autoryzacja kierowcy
 • Skuteczna blokada silnika
 • Monitoring GPS Online
 • Interwencje alarmowe
 • Czujnik 3D
Nasz system zbudowany jest w taki sposób, że z powodzeniem mogą z niego korzystać zarówno klienci biznesowi i indywidualni. Chronimy i monitorujemy motocykle i samochody osobowe, auta dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane, łodzie, rowery, kontenery oraz ludzi. Dzięki zaawansowanej analityce i systemom raportowania, użytkownik aplikacji dostaję narzędzie wspierające efektywne wykorzystanie zasobów firmowych. Tym samym ma realne możliwości obniżenia kosztów eksploatacyjnych zarządzanej floty pojazdów.

Zobacz też

Monitoring wizyjny z analityką obrazu zapewnia obserwację kluczowych obszarów w czasie rzeczywistym, co ma szczególne znaczenie w ochronie dużych obiektów. Ze względu na znaczną powierzchnię, niezastąpiony będzie system monitorujący, który z pomocą inteligentnego systemu rozpoznawania zdarzeń alarmowych, automatycznie wywoła sygnał alarmowy.

Na polskim rynku fotowoltaiki pojawia się coraz więcej dużych inwestorów. Pozyskiwanie energii z promieni słonecznych to zdecydowanie technologia, która ma przed sobą ogromną przyszłość. Jednak tą jak, każdą inną inwestycję należy odpowiednio zabezpieczyć.

Policyjne statystyki pokazują, że złodzieje najczęściej działają pod osłoną nocy, wtedy kiedy domownicy śpią. Ten sposób działania włamywaczy określa się metodą „na śpiocha”. Sprawcy włamują się do domów najczęściej po wyważeniu lub nawierceniu okien i drzwi balkonowych.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1