Ochrona motocykla przed kradzieżą

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Kradzieże motocykli są w Polsce niestety bardzo częste. Pojazdy znikają z posesji, parkingów, a nawet garaży. W skali roku nawet kilkuset motocyklistów traci bezpowrotnie swoje maszyny. Zobacz jak możesz dodatkowo zabezpieczyć swój motor przed kradzieżą.

Bezpieczeństwo swojego motocykla możesz zwiększyć wykorzystując nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli nasz lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zdarzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Mały lokalizator dużo możliwości
Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Funkcje ochrony:
- Lokalizacja GPS
- Bezpieczna strefa
- Wykrywanie wypadków
- Wykrywanie nieautoryzowanego ruchu

To jednak nie wszystko! Zainstalowany sterownik, może obsłużyć kilka dodatkowych funkcji, które będą dodatkowym zabezpieczeniem:

AUTORYZACJA KIEROWCY
Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu  podczas próby zapłonu
wyśle SMS alarmowy.

STATUS ZAPŁONU
Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

STAN NAŁADOWANIA AKUMULATORA
Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas monitoringu GPS motocykli, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. 

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1