Ochrona motocykla przed kradzieżą

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Kradzieże motocykli są w Polsce niestety bardzo częste. Pojazdy znikają z posesji, parkingów, a nawet garaży. W skali roku nawet kilkuset motocyklistów traci bezpowrotnie swoje maszyny. Zobacz jak możesz dodatkowo zabezpieczyć swój motor przed kradzieżą.

Bezpieczeństwo swojego motocykla możesz zwiększyć wykorzystując nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli nasz lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zdarzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Mały lokalizator dużo możliwości
Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Funkcje ochrony:
- Lokalizacja GPS
- Bezpieczna strefa
- Wykrywanie wypadków
- Wykrywanie nieautoryzowanego ruchu

To jednak nie wszystko! Zainstalowany sterownik, może obsłużyć kilka dodatkowych funkcji, które będą dodatkowym zabezpieczeniem:

AUTORYZACJA KIEROWCY
Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu  podczas próby zapłonu
wyśle SMS alarmowy.

STATUS ZAPŁONU
Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

STAN NAŁADOWANIA AKUMULATORA
Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas monitoringu GPS motocykli, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. 

Zobacz też

Auto może zostać ukradzione praktycznie z każdego miejsca - z parkingu koło marketu, stojąc przy ulicy, gdzie panuje duży ruch, czy co gorsza - spod domu. Sprawnie działające złodziei potrafi zaskoczyć nawet najbardziej czujne osoby. Jeśli nie chcesz, by wzbogacił się twoim kosztem, zrób wszystko, aby temu zapobiec. O czym pamiętać?

Siłą wandali, włamywaczy i różnej maści przestępców jest to, że działają w ukryciu. Wydaje im się, iż są bezkarni, bo ciężko ich złapać na gorącym uczynku. Tak niestety jest w wielu przypadkach, gdy trudno znaleźć złodziei, którzy splądrowali mieszkanie, zabierając z niego to, co najcenniejsze. Czy monitoring zapobiega takim przestępstwom? Co warto wiedzieć na jego temat?

Farmy fotowoltaiczne stają się atrakcyjną formą inwestycji, która dzięki rozwijającym się technologiom ma coraz krótszy czas zwrotu. Tym samym taka forma lokowania funduszy staje się ciekawym sposobem wybieranym przez inwestorów szukających nowych możliwości biznesowych.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1