Ochrona motocykla przed kradzieżą

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Kradzieże motocykli są w Polsce niestety bardzo częste. Pojazdy znikają z posesji, parkingów, a nawet garaży. W skali roku nawet kilkuset motocyklistów traci bezpowrotnie swoje maszyny. Zobacz jak możesz dodatkowo zabezpieczyć swój motor przed kradzieżą.

Bezpieczeństwo swojego motocykla możesz zwiększyć wykorzystując nasz mini lokalizator GPS o dużych możliwościach. Istnieje wiele różnych modeli motocykli nasz lokalizator sprawdzi się w każdym z nich. Solidna wodoodporna obudowa oraz wbudowane czujniki z funkcją śledzenia pozycji i zdarzeń sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Klasa szczelności IP65 daje nam pewność, że urządzenie jest wodoszczelne i w 100% zabezpieczone przed kurzem lub piaskiem. Lokalizator obsługuje tryb niskiego zużycia energii co minimalizuje zużycie akumulatora w motocyklu. Wbudowana bateria zapewnia długi czas pracy bez głównego źródła zasilania, która nawet przy krótkiej przejażdżce szybko się naładuje.

Mały lokalizator dużo możliwości
Dostępne funkcje jak wykrywanie holowania i bezpieczna strefa informują właściciela o nieuprawnionym ruchu motocykla, gdy zapłon jest wyłączony. Jeśli akcelerometr wykryje nieautoryzowany ruch w trybie parkowania lub urządzenie śledzące odbierze współrzędne GPS poza bezpieczną strefą oznacza to, że motocykl opuszcza np. parking. Mini Lokalizator GPS natychmiast wygeneruje zdarzenie i wyśle właścicielowi powiadomienie SMS.

Funkcje ochrony:
- Lokalizacja GPS
- Bezpieczna strefa
- Wykrywanie wypadków
- Wykrywanie nieautoryzowanego ruchu

To jednak nie wszystko! Zainstalowany sterownik, może obsłużyć kilka dodatkowych funkcji, które będą dodatkowym zabezpieczeniem:

AUTORYZACJA KIEROWCY
Dodatkowa pastylka bluetooth zainstalowana np. w kasku, może pełnić funkcję autoryzowania kierowcy. Jeśli sterownik nie wykryje jej w pobliżu  podczas próby zapłonu
wyśle SMS alarmowy.

STATUS ZAPŁONU
Informacja online – alert SMS o uruchomianiu motocykla w godzinach nocnych 23.00-6.00.

STAN NAŁADOWANIA AKUMULATORA
Aktualny widok poziomu naładowania akumulatora motocykla w aplikacji mobilnej – alert SMS o krytycznej wartości naładowania akumulatora.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas monitoringu GPS motocykli, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. 

Zobacz też

Niektóre osoby mogą uważać, że sprzątanie to prosta czynność, a znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi porządkowe nie jest niczym trudnym. Łatwo jest jednak przekonać się o niezgodności z prawdą tego twierdzenia. Na rynku działa obecnie bowiem wiele firm sprzątających, a świadczony przez nie zakres i poziom usług znacznie się od siebie różni. Osoby, którym zależy na najwyższych standardach porządku, muszą więc poświęcić dużo uwagi, aby znaleźć specjalistów, którym można zaufać. Będzie to jednak znacznie łatwiejsze, kiedy dowiemy się, jakimi cechami wyróżnia się profesjonalna firma sprzątająca.

Monitoring wizyjny to rozwiązanie, na które często decydują się firmy chcące zadbać o wysokie standardy bezpieczeństwa. Decyzja o wyborze konkretnego systemu często nie jest jednak poprzedzona odpowiednim przygotowaniem. Nie wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że nowoczesne technologie zapewniają nie tylko ochronę obiektu, ale także automatyzację i usprawnienie wielu zadań. By móc podjąć właściwą decyzję, warto więc przyjrzeć się temu, jakie korzyści da firmie nowoczesny system monitoringu wizyjnego.

Juwentus GPS w swojej aplikacji do monitorowania pojazdów zapewnia profesjonalne mapy Google Maps (wer. Profesional) oraz HERE Maps (nowość) jako odpłatną opcję dla użytkowników systemu GPS24. Dzięki tej funkcji w naszym systemie wyróżniamy się na tle innych dając naszym użytkownikom możliwość korzystania z obu map oraz ich przełączania w dowolnym momencie. Każdy z dostawców map, zarówno Google Maps jak i mapy Here, ma swoje mocne strony. Wykorzystując ich połączenie przy planowaniu, daje najlepsze rezultaty oraz możliwość najbardziej efektywnego wyznaczania przejazdów.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1