Laur Klienta 2023 dla Juwentus

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Z radością informujemy, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2023”w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wyróżnienie doceniające wiele lat ciężkiej pracy i dbanie o wysoką jakość oferowanych usług. Juwentus, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ochroniarskiej.

Laur Klienta jest szczególnie ważnym wyróżnieniem, doceniającym nasze zaangażowanie i dbałość o zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów. To właśnie wyżej wymienione składowe, są motorem napędowym i motywacją naszych działań, a sama nagroda to niejako potwierdzenie dobrze obranego kierunku.

Laur Klienta jest wyróżnieniem wszystkich pracowników Juwentus, ponieważ każdy z nas dokłada swoją cegiełkę do realizowanych usług. Jednocześnie to dobra motywacja, do utrzymania poziomu i podnoszenia poprzeczki profesjonalizmu naszych usług.
Ogromnie dziękujemy za docenienie naszych starań i zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

Włamania, napady czy też wypadki takie jak pożar i zalanie stanowią poważne zagrożenie zarówno dla naszego mienia, jak i dla bezpieczeństwa domowników. Profesjonalna ochrona domu jednorodzinnego pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia wymienionych zdarzeń oraz na podjęcie natychmiastowych działań ratunkowych. Na jaki zakres ochrony domu warto się więc zdecydować i jak wybrać właściwą firmę ochroniarską?

W wyniku zatrucia czadem co roku umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Aby chronić się przed tym zagrożeniem, należy przede wszystkim regularnie sprawdzać sprawność urządzeń grzewczych i kominów. Niezwykle istotną czynnością, która pozwala zapobiec rozwojowi niebezpiecznych sytuacji, jest również montaż czujnika czadu. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego sprzęt ten jest aż tak ważny i czym powinniśmy kierować się przy jego wyborze.

Możemy z radością ogłosić, że firma Juwentus po raz kolejny otrzymała nagrodą Lauru Konsumenta oraz Konsumenckiego Lidera Jakości. Wyróżnienia te świadczą o docenieniu naszych usług zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów. Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie!

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1