Laur Klienta 2023 dla Juwentus

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Z radością informujemy, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2023”w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wyróżnienie doceniające wiele lat ciężkiej pracy i dbanie o wysoką jakość oferowanych usług. Juwentus, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ochroniarskiej.

Laur Klienta jest szczególnie ważnym wyróżnieniem, doceniającym nasze zaangażowanie i dbałość o zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów. To właśnie wyżej wymienione składowe, są motorem napędowym i motywacją naszych działań, a sama nagroda to niejako potwierdzenie dobrze obranego kierunku.

Laur Klienta jest wyróżnieniem wszystkich pracowników Juwentus, ponieważ każdy z nas dokłada swoją cegiełkę do realizowanych usług. Jednocześnie to dobra motywacja, do utrzymania poziomu i podnoszenia poprzeczki profesjonalizmu naszych usług.
Ogromnie dziękujemy za docenienie naszych starań i zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług firmy Juwentus.

Zobacz też

W październiku w Pałacu Staszica w Warszawie odbył się finał 33 edycji Medalu Europejskiego. W uroczystości uczestniczyli laureaci Honorowego Medalu Europejskiego, a także osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, kanclerze Lóż Regionalnych BCC i przedstawiciele prasy.

Dom, firma, instytucja – każda nieruchomość może być celem złodziei. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które zapewnia spokojny sen – odpowiednim zabezpieczeniem stanie się monitoring wizyjny. Sprawdź, na czym polega analiza obrazu w monitoringu i jakie są jej główne zalety!

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1