Juwentus nagrodzony Medalem Europejskim

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
W październiku w Pałacu Staszica w Warszawie odbył się finał 33 edycji Medalu Europejskiego. W uroczystości uczestniczyli laureaci Honorowego Medalu Europejskiego, a także osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, kanclerze Lóż Regionalnych BCC i przedstawiciele prasy.

Gospodarzami uroczystości byli , m.in.: Jacek Goliszewski prezes BCC, marszałek senatu RP Tomasz Grodzki, Maciej Owczarek wiceprezes BCC. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego głównym celem jest wsparcie polskich produktów i usług w UE. Medalem wyróżniane są m.in. usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jakim jest Medal Europejski, jest jednocześnie rekomendacją dla przedsiębiorców.  Udziela jej Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, czyli jedna z najważniejszych instytucji w UE dla przedsiębiorców. 

Miło nam poinformować, że marka Juwentus została laureatem 33 edycji Medalu Europejskiego. Dziękujemy za uznanie jakości naszych usług i wysokich standardów. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie wśród przedsiębiorców UE, a także kolejny argument do ciężkiej pracy nad jakością naszych usług. To nagroda dla całego zespołu Juwentus, ponieważ wszyscy tworzymy tę markę. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Wspólnie sięgajmy po kolejne osiągnięcia!

Zobacz też

Z radością informujemy, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2023”w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wyróżnienie doceniające wiele lat ciężkiej pracy i dbanie o wysoką jakość oferowanych usług. Juwentus, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ochroniarskiej.

Dom, firma, instytucja – każda nieruchomość może być celem złodziei. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które zapewnia spokojny sen – odpowiednim zabezpieczeniem stanie się monitoring wizyjny. Sprawdź, na czym polega analiza obrazu w monitoringu i jakie są jej główne zalety!

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1