KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Juwentus otrzymał złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek na polskim rynku w opinii konsumentów. Badanie zostało zrealizowane przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ, to właśnie konsumenci są dla nas najcenniejszym źródłem opinii, a ich zaufanie jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stale doskonalimy jakość naszych usług oraz obsługę klienta. Ogromnie cieszy nas wysoki wskaźnik poleceń naszych usług wśród naszych obecnych klientów. 


Zobacz też

Nowy system e-TOLL służy do poboru opłat za przejazd pojazdem ciężkim (powyżej 3,5 tony) po płatnych drogach krajowych oraz za przejazd po płatnych odcinkach autostrad Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4) dla pojazdów ciężkich i lekkich.

Na własnym terenie powinniśmy czuć się w pełni bezpiecznie, bez obaw, że nasz spokój zostanie zakłócony. Czasem się jednak zdarza, że ktoś bez pozwolenia przekroczył granicę naszej prywatnej posesji. Jakie ma to konsekwencje?

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1