KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Juwentus otrzymał złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek na polskim rynku w opinii konsumentów. Badanie zostało zrealizowane przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ, to właśnie konsumenci są dla nas najcenniejszym źródłem opinii, a ich zaufanie jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stale doskonalimy jakość naszych usług oraz obsługę klienta. Ogromnie cieszy nas wysoki wskaźnik poleceń naszych usług wśród naszych obecnych klientów. 


Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1