KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Juwentus otrzymał złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek na polskim rynku w opinii konsumentów. Badanie zostało zrealizowane przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ, to właśnie konsumenci są dla nas najcenniejszym źródłem opinii, a ich zaufanie jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stale doskonalimy jakość naszych usług oraz obsługę klienta. Ogromnie cieszy nas wysoki wskaźnik poleceń naszych usług wśród naszych obecnych klientów. 


Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych - kontrola ruchu osobowego - Ochrona Juwentus

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1