Pomimo szybkiego rozwoju elektronicznych systemów bezpieczeństwa podstawą skutecznej ochrony, zwłaszcza w przypadku dużych obiektów, pozostaje ochrona fizyczna. Oferta firmy Juwentus obejmuje organizację systemu pracy osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie terenu i ochronę obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych i wielu innych. Gwarantujemy najwyższy poziom usług ochroniarskich realizowanych na trenie niemal całego kraju.
Jeśli nie chcesz zatrudniać własnych pracowników ochrony, ale zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu obiektów firmowych przed złodziejami czy wandalami, skorzystaj z usług profesjonalistów. Ochrona osób i mienia to jedna z podstawowych usług realizowanych przez naszą firmę. Zatrudniamy setki pracowników na różnych szczeblach ochrony, przez co nasze usługi są niezwykle kompleksowe i charakteryzują się dużą skutecznością. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz dostęp do odpowiednio przeszkolonych agentów ochrony stacjonarnej, których standardowo wyposażamy w elektroniczne urządzenia nadzoru, do kontrolujących ich pracę operatorów dyżurnych i profesjonalistów z załóg interwencyjnych – w przypadku zagrożenia to właśnie te osoby są pierwsze na miejscu zdarzenia. Profesjonalna ochrona fizyczna to wciąż najlepszy i stosunkowo tani sposób na ograniczenie ryzyka kradzieży, napadów czy aktów wandalizmu, zwłaszcza w przypadku dużych obiektów, placów budowy czy zamkniętych osiedli. Napisz lub zadzwoń, by poznać więcej szczegółów na temat świadczonych przez nas usług. Zapraszamy!

BIUROWCE I SIEDZIBY FIRM

Kompleksowo zadbamy o porządek bezpieczeństwo Państwa biura i jego otoczenia. Dzięki dostępowi do aplikacji Active Guard będą Państwo mieli kontrolę nad przebiegiem obchodów wykonywanych przez naszych agentów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne, obsłużymy recepcję i BMS, będziemy asystować przy pracach serwisowych, wydawać przepustki, udzielać informacji lub wskazywać miejsce parkingowe kontrahentom. W sytuacji zagrożenia agenci dyżurni przeprowadzą ewakuację budynku i będą ściśle współpracować ze służbami ratunkowymi.

BIUROWCE I SIEDZIBY FIRM
ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

Wiemy, że obiekty przemysłowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców i odbiorców. Potrafimy w kompleksowy sposób zapewnić Państwu ochronę wszystkich budynków, ogrodzeń oraz terenów zewnętrznych. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne – będziemy mogli kontrolować ruch osobowy i towarowy na terenie Państwa zakładu, wydawać przepustki lub udzielać informacji.

OBIEKTY HANDLOWE

Obiekty handlowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców, a przede wszystkim klientów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne modele i procedury ochrony, pozwalające nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Potrafimy w kompleksowy sposób sprawować kontrolę nad centrum handlowym i jego otoczeniem. Agenci ochrony zostaną wyselekcjonowani i przeszkoleni z zakresu – nowych technik kradzieży, pomocy przedmedycznej oraz obsługi klienta.

OBIEKTY HANDLOWE
OSIEDLA MIESZKANIOWE

OSIEDLA MIESZKANIOWE

Przez lata współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wypracowaliśmy kompleksowy zakres usług w obszarze ochrony osiedli. Łączymy profesjonalną ochronę fizyczną z całodobowym monitoringiem. Wyspecjalizowani agenci ochrony zapewnią ład i porządek – zapobiegniemy dewastacji Państwa mienia, kradzieżom i zakłóceniom ciszy nocnej. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki ciągłemu monitoringowi i błyskawicznej reakcji jednostki interwencyjnej Juwentus mieszkańcy osiedla poczują się bezpiecznie.

CENTRA LOGISTYCZNE

System bezpieczeństwa i plan ochrony centra logistycznego dostosujemy do jego specyfikacji i wymagań. W kompleksowy sposób zapewnimy dozór nad magazynami, budynkami administracyjnymi oraz terenami zewnętrznymi. Skontrolujemy strefy załadunku i wyładunku, ruch osobowy – zapobiegniemy przedostaniu się osób nieupoważnionych na teren obiektu. Połączymy profesjonalną ochronę fizyczną z zaawansowaną technologią – dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów.

CENTRA LOGISTYCZNE
BUDOWY

BUDOWY

Zapewnimy skuteczną i profesjonalną ochronę terenu budowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realnie zredukować starty materialne, zmniejszyć ilość wypadków podczas wykonywania prac budowlanych oraz ograniczyć ryzyko opóźniania w realizacji inwestycji. Agenci ochrony pozostaną w ciągłym kontakcie z Centrum Monitorowania. W kryzysowej sytuacji będą mogli liczyć na błyskawiczne wsparcie doświadczonej załogi interwencyjnej Juwentus.

Monitoring wizyjny

Zgodnie z Państwa indywidualnym zapotrzebowaniem zaprojektujemy systemy monitoringu wizyjnego, który zintegrujemy z naszym Centrum Monitorowania. Oferowane przez nas rejestratory i kamery przemysłowe (CCTV) to urządzenia znanych i renomowanych producentów, przystosowane to pracy w trudnych warunkach. Gwarantujemy ochronę na najwyższym poziomie.

Monitoring wizyjny

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Od wielu lat gwarantujemy ochronę na najwyższym poziomie. Nasi agenci ochrony stacjonarnej są zawsze wyposażeni w elektroniczny system nadzoru w czasie rzeczywistym (ActiveGuard), który przez całą dobę monitorują operatorzy dyżurni, aby w sytuacji braku aktywności lub wezwania pomocy wysłać do obiektu wsparcie w postaci załogi interwencyjnej. Działamy transparentnie - umożliwiamy naszym klientom weryfikowanie czynności agentów ochrony na swoich obiektach w systemie dostępu on-line.

Dodatkowo monitorujemy czynności załóg interwencyjnych i koordynatorów ochrony, którzy posiadają ruchome, indywidualne punkty odczytu. Za każdym razem wchodząc i wychodząc z terenu chronionego obiektu są zobowiązani zarejestrować się. W ten sposób mamy pełny obraz przebiegu ochrony i obsługi obiektu.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1