Od wielu lat gwarantujemy ochronę na najwyższym poziomie. Nasi agenci ochrony stacjonarnej są zawsze wyposażeni w elektroniczny system nadzoru w czasie rzeczywistym (ActiveGuard), który przez całą dobę monitorują operatorzy dyżurni, aby w sytuacji braku aktywności lub wezwania pomocy wysłać do obiektu wsparcie w postaci załogi interwencyjnej. Działamy transparentnie - umożliwiamy naszym klientom weryfikowanie czynności agentów ochrony na swoich obiektach w systemie dostępu on-line.

Dodatkowo monitorujemy czynności załóg interwencyjnych i koordynatorów ochrony, którzy posiadają ruchome, indywidualne punkty odczytu. Za każdym razem wchodząc i wychodząc z terenu chronionego obiektu są zobowiązani zarejestrować się. W ten sposób mamy pełny obraz przebiegu ochrony i obsługi obiektu.

BIUROWCE I SIEDZIBY FIRM

Kompleksowo zadbamy o porządek bezpieczeństwo Państwa biura i jego otoczenia. Dzięki dostępowi do aplikacji Active Guard będą Państwo mieli kontrolę nad przebiegiem obchodów wykonywanych przez naszych agentów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne, obsłużymy recepcję i BMS, będziemy asystować przy pracach serwisowych, wydawać przepustki, udzielać informacji lub wskazywać miejsce parkingowe kontrahentom. W sytuacji zagrożenia agenci dyżurni przeprowadzą ewakuację budynku i będą ściśle współpracować ze służbami ratunkowymi.

BIUROWCE I SIEDZIBY FIRM
ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE

Wiemy, że obiekty przemysłowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców i odbiorców. Potrafimy w kompleksowy sposób zapewnić Państwu ochronę wszystkich budynków, ogrodzeń oraz terenów zewnętrznych. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów. Zadbamy o kwestie formalne i administracyjne – będziemy mogli kontrolować ruch osobowy i towarowy na terenie Państwa zakładu, wydawać przepustki lub udzielać informacji.

OBIEKTY HANDLOWE

Obiekty handlowe charakteryzują się dużym przepływem personelu, dostawców, a przede wszystkim klientów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne modele i procedury ochrony, pozwalające nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Potrafimy w kompleksowy sposób sprawować kontrolę nad centrum handlowym i jego otoczeniem. Agenci ochrony zostaną wyselekcjonowani i przeszkoleni z zakresu – nowych technik kradzieży, pomocy przedmedycznej oraz obsługi klienta.

OBIEKTY HANDLOWE
OSIEDLA MIESZKANIOWE

OSIEDLA MIESZKANIOWE

Przez lata współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wypracowaliśmy kompleksowy zakres usług w obszarze ochrony osiedli. Łączymy profesjonalną ochronę fizyczną z całodobowym monitoringiem. Wyspecjalizowani agenci ochrony zapewnią ład i porządek – zapobiegniemy dewastacji Państwa mienia, kradzieżom i zakłóceniom ciszy nocnej. Działamy w zorganizowany sposób, a dzięki ciągłemu monitoringowi i błyskawicznej reakcji jednostki interwencyjnej Juwentus mieszkańcy osiedla poczują się bezpiecznie.

CENTRA LOGISTYCZNE

System bezpieczeństwa i plan ochrony centra logistycznego dostosujemy do jego specyfikacji i wymagań. W kompleksowy sposób zapewnimy dozór nad magazynami, budynkami administracyjnymi oraz terenami zewnętrznymi. Skontrolujemy strefy załadunku i wyładunku, ruch osobowy – zapobiegniemy przedostaniu się osób nieupoważnionych na teren obiektu. Połączymy profesjonalną ochronę fizyczną z zaawansowaną technologią – dzięki nowoczesnej aplikacji Active Guard będą Państwo mieli pełną kontrolę nad przebiegiem obchodów.

CENTRA LOGISTYCZNE
BUDOWY

BUDOWY

Zapewnimy skuteczną i profesjonalną ochronę terenu budowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realnie zredukować starty materialne, zmniejszyć ilość wypadków podczas wykonywania prac budowlanych oraz ograniczyć ryzyko opóźniania w realizacji inwestycji. Agenci ochrony pozostaną w ciągłym kontakcie z Centrum Monitorowania. W kryzysowej sytuacji będą mogli liczyć na błyskawiczne wsparcie doświadczonej załogi interwencyjnej Juwentus.

Monitoring wizyjny

Zgodnie z Państwa indywidualnym zapotrzebowaniem zaprojektujemy systemy monitoringu wizyjnego, który zintegrujemy z naszym Centrum Monitorowania. Oferowane przez nas rejestratory i kamery przemysłowe (CCTV) to urządzenia znanych i renomowanych producentów, przystosowane to pracy w trudnych warunkach. Gwarantujemy ochronę na najwyższym poziomie.

Monitoring wizyjny

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź również...

Ochrona zakładów przemysłowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonujemy odpowiedni zespół agentów ochrony, który zapewni bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nasze działania skoordynujemy z Państwa potrzebami i wymogami Państwa branży.

1