Ochroń swój dom przed włamaniem

Zabezpiecz swój dom przed różnymi rodzajami zagrożeń, wybierając usługi prawdziwych profesjonalistów. Oferujemye kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, przede wszystkim gwarantując dostęp do nowoczesnych urządzeń alarmowych skomunikowanych z Centrum Monitorowania Juwentus. W przypadku zagrożenia alarm domowy wysyła automatyczny sygnał do Centrum. Operator wysyła załogę interwencyjną i kontaktuje się z właścicielem ochranianego obiektu.

Profesjonalna ochrona domu w przystępnej cenie

Korzystając z naszych usług, możesz uchronić swój dom przed włamaniem, napadem, pożarem, wybuchem gazu czy zalaniem. Instalujemy również specjalistyczne czujniki tlenku węgla (minimalizują ryzyko zaczadzenia). Dzięki integracji wielu czujników w spójny system bezpieczeństwa domu, w sytuacji zagrożenia jednostki interwencyjne otrzymują bezpośredni sygnał i mogą podjąć natychmiastowe działania. Szybszy dojazd na miejsce zdarzenia to możliwość podjęcia skutecznej interwencji, a tym samym lepsza ochrona domu przed różnego rodzaju zagrożeniami, przede wszystkim przed włamaniami i napadami. Dysponujemy odpowiednią liczbą załóg interwencyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów. Skuteczny monitoring domu realizowany przez profesjonalny system alarmowy to usługa, z której może skorzystać praktycznie każdy. Profesjonalna ochrona domu może być tańsza, niż myślisz. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy i zamów usługi idealnie dopasowane do własnych potrzeb. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty.

SYSTEMY ALARMOWE

Całodobowa ochrona Twojego domu i bezpieczeństwo Twojej rodziny jest naszym priorytetem. Zaproponowany przez nas system alarmowy będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Będziemy monitorować sygnały alarmowe z czujek ruchu i otwarcia przez 24 godziny na dobę. System zaprojektujemy w taki sposób, aby zabezpieczyć Twój dom zarówno przed włamaniem, ale również przed skutkami pożaru czy zalania.

SYSTEMY ALARMOWE
Monitoring domu

Monitoring domu

Dom oraz posesję możesz dodatkowo zabezpieczyć kamerami wideo. Za pomocą aplikacji mobilnej będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu i jego otoczeniu. Dodatkowo przy weryfikacji sygnałów alarmowych przez nasze Centrum Monitorowania operator Juwentus będzie mógł komunikatem głosowym spłoszyć włamywacza, jeżeli okaże się, że alarm nie jest fałszywy. Wysokiej klasy monitoring wizyjny to znakomita forma zabezpieczenia nieruchomości.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Jak działa system
Przycisk medyczny
Czujnik zalania
Czujnik ruchu
Panel kontrolny
Czujnik dymu
KAMERA DO MONITORINGU
Alarm tlenku węgla

Jak działa system?

Przycisk medyczny
Przycisk medyczny

Ma formę zawieszki na szyję. Wciśnięcie przycisku powoduje przesłanie sygnału alarmu medycznego i uruchomienie procedury pomocy przez operatora dyżurnego.

Czujnik zalania
Czujnik zalania

Posiada wbudowana sondę, której elektrody reagują natychmiast po zetknięciu z wodą. Czujka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz brązowej, co pomoże sprytnie dobrać ją do aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo możemy zainstalować elektroniczny zawór odcięcia wody.

Czujnik ruchu
Czujnik ruchu

Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) służy do wykrywania intruza. W zależności od wielkości, kształtu i sposobu ogrzewania pomieszczenia dobierzemy odpowiedni rodzaj czujnika. Mamy w ofercie takie, które nie będą reagować na psa lub kota.

Panel kontrolny
Panel kontrolny

Służy do sterowania systemem alarmowym. Może być w wersji z przyciskami lub z ekranem dotykowym, ze wbudowanym interkomem lub bez. Można zaprogramować przycisk do bezpośredniego połączenia z operatorem Centrum Monitorowania.

Czujnik dymu
Czujnik dymu

Punktowa czujka przeznaczona do wykrywania wczesnego stadium rozwijającego się pożaru. Jest wyposażona w detektor dymu widzialnego oraz sensor temperatury.

KAMERA DO MONITORINGU
KAMERA DO MONITORINGU

Dyskretna kamera IP ze sterowanym obiektywem. Nagrania można przeglądać online lub z archiwum przechowywanego w chmurze.

Alarm tlenku węgla
Alarm tlenku węgla

Alarm włącza się automatycznie w momencie, kiedy zostanie przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Przez całą dobę monitorujemy wszystkie sygnały alarmowe generowane przez system i wysyłane przez centralę alarmową. W odróżnieniu od firm, które pod hasłem "monitoring" świadczą usługę prostego powiadomienia o alarmie, jesteśmy w stanie szybko zareagować na każde zgłoszenie alarmowe. Centrum Monitorowania Juwentus należy do największych i najnowocześniejszych w Europie. Nasi klienci mogą chronić swój dom i rodzinę przed:

- Włamaniem (czujniki ruchu, czujniki otwarcia okien i drzwi, cz. kurtynowe)
- Napadem (przenośne przyciski wezwania pomocy)
- Pożarem (czujniki dymu)
- Wybuchem gazu (detektory gazu ziemnego)
- Zatruciem tlenkiem węgla (detektory czadu)
- Zalaniem (czujniki wycieku wody)
- Obniżeniem lub podwyższeniem temperatury w monitorowanym pomieszczeniu (czujniki temperatury)

Posiadamy wiele załóg interwencyjnych. Każda ma ograniczoną wielkość rejonu i limitowaną liczbę monitorowanych obiektów, co gwarantuje dobrą znajomość terenu i szybki dojazd pod wskazane miejsce. Kontrolujemy jakość pracy załóg monitorując trasy i prędkość przejazdu wszystkich samochodów patrolowych w systemie GPS. Nasze załogi otrzymują sygnał alarmowy bezpośrednio na terminal samochodu patrolowego i natychmiast ruszają z pomocą, nie czekając na polecenie z centrum monitorowania.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1