Monitoring wizyjny w małej firmie

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Żeby mieć zawsze pod kontrolą to, co się dzieje w naszej firmie (biurze, sklepie, magazynie), powinniśmy zainwestować w niezawodne rozwiązanie, jakim jest monitoring wizyjny. Zapewni kontrolę i pozwoli szybko zareagować, gdy zajdzie taka potrzeba. Dowiedzmy się o nim więcej!

Monitoring wizyjny - dlaczego warto?

Monitoring wizyjny może składać się z jednej lub kilku kamer. To, ile potrzeba, zostanie ustalone na podstawie potrzeb przedsiębiorcy i sugestii specjalistów z firmy ochroniarskiej Juwentus. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i montowaniu systemów wizyjnych, mogą być Państwo pewni, że cały teren zostanie dokładnie zabezpieczony. Tak, żeby nic nie umknęło uwadze oku kamery. 

Usługa podglądu online i archiwizacji nagrań pozwala na zdalną obserwację tego, co się dzieje na terenie naszej firmy. Zapewni nam to nie tylko kontrolę nad osobami pojawiającymi się z zewnątrz, ale też pracownikami, dzięki czemu możemy nadzorować to, jak wykonują swoje zadania. To bardzo łatwe, bo do obserwacji wystarczy tylko dedykowana aplikacja na smartfona. 

Niezawodne nowoczesne rozwiązania

Do tego celu najlepiej nadają się nowoczesne kamery IP, sprawdzonych i renomowanych producentów. Pracownicy agencji ochrony Juwentus wskażą ich odpowiednią lokalizację, żeby maksymalnie wykorzystać możliwości systemu. Skierowane zostaną w najważniejsze punkty – tak, aby uniknąć martwych stref. 

Weryfikacja alarmów = ograniczenie kosztów

Warto wiedzieć, że obraz z kamer może być dodatkowo analizowany w czasie rzeczywistym przez system sztucznej inteligencji. Jeśli tylko wykryte zdarzenie zostanie określone jako niepożądane, uruchomiony zostanie sygnał alarmowy. Ten trafi do Centrum Monitorowania Alarmów Juwentus. Operator szybko zweryfikuje, czy to prawdziwy, czy fałszywy alarm. Jeśli stwierdzone zostanie zagrożenie, na miejsce zostaje wysłana załoga interwencyjna. 

Może się też okazać, że nie ma potrzeby wysyłania patrolu, co przekłada się bezpośrednio na ograniczenie kosztów ochrony. Co więcej, wszystkie nagrania zostaną automatycznie zapisane na rejestratorze, co zapewni nam dostęp do materiałów archiwalnych. 

Każdy przedsiębiorca narażony jest na włamanie, musi więc pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu. Monitoring wizyjny sprawdza się tu doskonale!

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

PROFESJONALNE WSPARCIE OPERATORA DYŻURNEGO

Możemy zintegrować Twój system alarmowy z całodobowym Centrum Monitorowania Juwentus. To podwójne zabezpieczenie zagwarantuje Ci naszą profesjonalną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji zagrażającej Tobie, Twoim bliskim lub Twojemu mieniu.

1