Jak Juwentus ochroni firmę?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Własna firma to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. Prowadząc ją, musimy walczyć o klientów i odpierać ataki konkurencji. Nie bez znaczenia są również kwestie bezpieczeństwa, bo powinniśmy zapewnić je naszym pracownikom, a także postarać się, żeby firmowy majątek pozostał nienaruszony. Jak sprawić, aby tak było? Poznajmy metody agencji ochrony Juwentus. 

Firma ochroniarska działa kompleksowo, chroniąc obiekty przy wykorzystaniu różnych metod. Bogata paleta rozwiązań sprawia, że łatwiej kontrolować to, co się dzieje w firmie, a w razie potrzeby błyskawicznie reagować. Zobaczmy więc, jak Juwentus ochroni firmę?

Alarmy - jakie są wykorzystywane?

Podstawą jest alarm włamaniowy, który zaalarmuje, gdy ktoś niepowołany włamie się do siedziby naszej firmy. System alarmowy dobierany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych, zaprojektowany, zainstalowany i podłączony do całodobowego Centrum Monitorowania Juwentus. To tylko jeden z wielu alarmów, bo dostępne są inne, składające się na kompleksowy system alarmowy. O jakich mowa?

● Alarm napadowy. Pracownicy zostają wyposażeni w specjalne przyciski napadowe (w formie breloka), służące do natychmiastowego wezwania załogi interwencyjnej;

● Alarm pożarowy. Detektory zainstalowane w odpowiednim miejscach szybko wykryją zagrożenie pożarem, informując o tym w ciągu kilku sekund. Sygnał alarmowy natychmiast trafia do operatora z Centrum Monitorowania, który błyskawicznie zareaguje;

● Alarm zalania. Podobnie jak w przypadku alarmu pożarowego, także i tu kluczową rolę odgrywają detektory rozmieszczone w strategicznych miejscach. Dzięki temu natychmiastowo poinformują o awarii i możliwości zalania, co uchroni naszą firmę przed zniszczeniami i związanymi z tym kosztami. 

Podgląd wideo - jak działa?

Za sprawą jednej lub kilku kamer zyskamy podgląd do tego, co dzieje się na terenie naszego sklepu, kawiarni czy biura. Juwentus od lat projektuje sprawdzone instalacji systemów wizyjnych, wiedząc, gdzie najlepiej zainstalować kamery. Dzięki nim będziemy zawsze mieli zdalną kontrolę i nadzór nad tym, co się dzieje na terenie naszej firmy. Zobaczymy też, jak sprawuje się zatrudniony personel, co ograniczy ewentualne straty spowodowane błędami pracowników. 

Dyskretna kamera IP ze zdalnie sterowanym obiektywem zainstalowana w pobliżu kasy bądź strefy obsługi klienta pozwala zarejestrować najważniejsze zdarzenia. Wszystkie nagrania możemy przeglądać online, do czego służy specjalna aplikacja mobilna. 

Monitoring samochodów - pojazdy firmowe pod czujnym okiem

Własna firma to nie tylko biura i magazyny, to również samochody, które także należy kontrolować. Z agencją ochrony Juwentus to łatwe, bo dzięki systemowi lokalizacji pojazdów GPS zyskamy automatyczny nadzór nad położeniem wszystkich aut. Doskonale opracowany system zabezpieczy nasz pojazd przed kradzieżą - za sprawą zdalnej blokady auta i ochronę ładunku podczas postojów w trasie. Jak coś się będzie działo, alarm szybko nas o tym poinformuje, tak samo, jak całodobowe Centrum Monitorowania Juwentus. 

Monitoring GPS jednocześnie ochroni naszą firmę przed innymi zagrożeniami - stratami związanymi ze złym obchodzeniem się pojazdami przez naszych pracowników. Aplikacja poinformuje nas o wszelkich nieprawidłowościach przejazdu, dzięki czemu możemy szybko i adekwatnie zareagować. 

Jak widać, paleta technik ochronnych stosowanych przez Juwentus jest bardzo bogata. Jeśli więc mamy firmę i chcemy, aby nic nie zakłócało jej spokoju, skorzystajmy z usług tej agencji ochrony.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1