Alarmy i monitoring w Twojej firmie. Czy warto?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Firmy muszą mierzyć się z różnymi trudnościami i wyzwaniami - nie tylko tymi
związanymi z konkurencją i pozyskiwaniem klientów, ale również z zagrożeniami
czyhającymi z zewnątrz. Mowa tu szczególnie o włamaniach, gdyż podczas takiego incydentu możemy stracić ogromne środki materiałowe bądź pieniężne. Prowadzisz firmę i boisz się takiego scenariusza? Nie wiesz, jak najlepiej się
zabezpieczyć? Poznaj alarmy i systemy monitoringu, które sprawdzą się w Twojej
firmie, sprawiając, że włamywacze nie będą mieli szans!


Zabezpiecz to, co ważne

Niezależnie jak ich określimy: typy spod ciemnej gwiazdy, złodzieje czy rabusie, zawsze charakteryzują się tym samym - chcą coś zyskać naszym kosztem. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż widok pustego magazynu czy splądrowanego biura, dlatego każdy właściciel firmy powinien odpowiednio się zabezpieczyć. Jeśli myślisz o pewnej ochronie, sprawdź, co ma w tym zakresie do zaoferowania agencja ochrony Juwentus!

Na kompleksową ochronę składa się kilka działań, a każde z nich - niczym elementy pasujące do całej układanki - spełnia swoją powinność w sposób jak najbardziej efektywny, tak jak zostało do tego celu zaprojektowane. Co zyskasz, decydując się na Juwentus?

Juwentus - pełna paleta ochronnych działań
● Czujne oko strzegące Twojego firmowego dobytku!
Zapewnia to dyskretna kamera IP wyposażona w zdalnie sterowany obiektyw. Zawsze mamy łatwy dostęp do nagrań, bo możemy je przeglądać online bądź z archiwum przechowywanego w chmurze.
● Intruz zawsze wykryty!
A to za sprawą pasywnego czujnika podczerwieni (PIR), któremu nie umknie żaden, nawet najmniejszych ruch. Łatwo dobrać odpowiednie urządzenie - wystarczy po prostu wziąć pod uwagę wielkość, kształt. Spokojnie, w tym pomoże Ci nasz specjalista.
● Szybka reakcja w razie niespodziewanego wtargnięcia przestępcy!
Zapewnia ją przycisk napadowy, który umocowany np. pod kontuarem przy kasie, pozwala szybko wezwać pomoc. Za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, prośba zostaje dostarczona do najbliższej załogi interwencyjnej.

Co dodatkowo?

Nie tylko rabusie stanowią poważne kłopoty dla każdej firmy, ale też takie nieoczekiwane zdarzenia jak zalanie, czy pożar. I tego nie trzeba się obawiać, bo system ochrony Juwentus również takie zagrożenie zlokalizuje - za sprawą dedykowanych czujników wykrywających takie zdarzenia jak zalanie, pożar, dym, czy spadek temperatury.

Co równie ważne, system alarmowy jest bardzo łatwy, komfortowy w obsłudze, bo sterujemy nim za pomocą panelu kontrolnego. W zależności od tego, jak wolimy, mamy do wyboru wersję z przyciskami bądź ekranem dotykowym.

Jak widać, z pomocą agencji ochrony Juwentus w pełni przygotujesz się na “wizytę” złodzieja, bez obaw, że ten narazi cię na straty.

Zobacz też

Czas wakacji to także okres wzmożonych włamań i kradzieży. Wyjeżdżając z domu, trzeba więc dobrze zastanowić się nad tym, jak zabezpieczyć swoje mienie. Sposobów jest przynajmniej kilka. Warto z nich skorzystać tak, aby skutecznie ochronić dom przed włamywaczami.

Urlop jest tuż za rogiem i z niecierpliwością czekasz na relaksujący i spokojny czas. Piękna pogoda, długie dni, a Ty w końcu możesz wyjechać na wakacje, żeby naładować baterie. Statystyki pokazują jednak, że w okresie letnim liczba włamań zdecydowanie wzrasta. Złodzieje często mają oko na domy i włamują się do tych, które wydają się niezamieszkane. Dlatego dobrze jest zawczasu upewnić się, że dom jest zabezpieczony przed włamywaczami.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1