Alarmy i monitoring w Twojej firmie. Czy warto?

Zamów E-Fakturę wspieraj ekologię
Firmy muszą mierzyć się z różnymi trudnościami i wyzwaniami - nie tylko tymi
związanymi z konkurencją i pozyskiwaniem klientów, ale również z zagrożeniami
czyhającymi z zewnątrz. Mowa tu szczególnie o włamaniach, gdyż podczas takiego incydentu możemy stracić ogromne środki materiałowe bądź pieniężne. Prowadzisz firmę i boisz się takiego scenariusza? Nie wiesz, jak najlepiej się
zabezpieczyć? Poznaj alarmy i systemy monitoringu, które sprawdzą się w Twojej
firmie, sprawiając, że włamywacze nie będą mieli szans!


Zabezpiecz to, co ważne

Niezależnie jak ich określimy: typy spod ciemnej gwiazdy, złodzieje czy rabusie, zawsze charakteryzują się tym samym - chcą coś zyskać naszym kosztem. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż widok pustego magazynu czy splądrowanego biura, dlatego każdy właściciel firmy powinien odpowiednio się zabezpieczyć. Jeśli myślisz o pewnej ochronie, sprawdź, co ma w tym zakresie do zaoferowania agencja ochrony Juwentus!

Na kompleksową ochronę składa się kilka działań, a każde z nich - niczym elementy pasujące do całej układanki - spełnia swoją powinność w sposób jak najbardziej efektywny, tak jak zostało do tego celu zaprojektowane. Co zyskasz, decydując się na Juwentus?

Juwentus - pełna paleta ochronnych działań
● Czujne oko strzegące Twojego firmowego dobytku!
Zapewnia to dyskretna kamera IP wyposażona w zdalnie sterowany obiektyw. Zawsze mamy łatwy dostęp do nagrań, bo możemy je przeglądać online bądź z archiwum przechowywanego w chmurze.
● Intruz zawsze wykryty!
A to za sprawą pasywnego czujnika podczerwieni (PIR), któremu nie umknie żaden, nawet najmniejszych ruch. Łatwo dobrać odpowiednie urządzenie - wystarczy po prostu wziąć pod uwagę wielkość, kształt. Spokojnie, w tym pomoże Ci nasz specjalista.
● Szybka reakcja w razie niespodziewanego wtargnięcia przestępcy!
Zapewnia ją przycisk napadowy, który umocowany np. pod kontuarem przy kasie, pozwala szybko wezwać pomoc. Za pośrednictwem specjalnego radionadajnika, prośba zostaje dostarczona do najbliższej załogi interwencyjnej.

Co dodatkowo?

Nie tylko rabusie stanowią poważne kłopoty dla każdej firmy, ale też takie nieoczekiwane zdarzenia jak zalanie, czy pożar. I tego nie trzeba się obawiać, bo system ochrony Juwentus również takie zagrożenie zlokalizuje - za sprawą dedykowanych czujników wykrywających takie zdarzenia jak zalanie, pożar, dym, czy spadek temperatury.

Co równie ważne, system alarmowy jest bardzo łatwy, komfortowy w obsłudze, bo sterujemy nim za pomocą panelu kontrolnego. W zależności od tego, jak wolimy, mamy do wyboru wersję z przyciskami bądź ekranem dotykowym.

Jak widać, z pomocą agencji ochrony Juwentus w pełni przygotujesz się na “wizytę” złodzieja, bez obaw, że ten narazi cię na straty.

Zobacz też

Miło nam poinformować, że marka Juwentus otrzymała nagrodę „Laur Klienta 2022” w kategorii „Ochrona osób i mienia”. Jest to kolejne wielkie wyróżnienie dla całej firmy za wiele lat rozwoju, dopracowywania swoich usług oraz gwarantowania bezpieczeństwa klientom. Juwentus działa dla Państwa od 1991 roku i obecnie jest jedną z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko pojętej branży ochroniarskiej.

Monitoring GPS stał się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej firm spedycyjnych i nie tylko dostrzega jego liczne zalety. Czasami jest to chęć sprawdzenia uczciwości swoich pracowników, innym razem próba zmniejszenia kosztów, a jeszcze w innych przypadkach zapobieganie kradzieży pojazdów. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem tej nowoczesnej technologii do swojej firmy, ale masz wątpliwości czy warto w nią zainwestować, poniżej przedstawimy kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Sprawdź również...

KONTROLA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Aplikacja mobilna umożliwi wygenerowanie raportów z przebytych tras, kosztów paliwa oraz stylu jazdy danego kierowcy.

1